SNAGU, VEŠTINU I UMEĆE RAZVIJAJU KROZ SPORT: Vulin ponosan na rezultate pripadnika policije
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin i načelnik Policijske uprave za grad Beograd Veselin Milić prisustvovali su danas u sportskom centru „Šumice“ finalnoj utakmici u basketu, koja je u okviru zajedničkog projekta Ministarstva unutrašnjih poslova i Sportskog saveza Srbije odigrana između ekipa Žandarmerije i Uprave saobraćajne policije, na kojoj su pobedu odneli pripadnici Žandarmerije.
Foto: MUP
Ministar Vulin, čestitajući pobednicima, istakao je da je ponosan na rezultate koji su policijski službenici ostvarili u svim sportskim disciplinama i dodao da očekuje da ova manifestacija postane tradicionalna.
Foto: MUP
Naglasio je da je policija spremna da u svakom trenutku zaštiti građane Srbije, za šta joj je potrebna snaga, veštine i umeće njenih pripadnika, što oni dodatno osnažuju i razvijaju kroz bavljenje sportom.
- Pripadnici policije, pored sposobnosti i hrabrosti koje pokazuju brigom o Srbiji i našim građanima, ostvaruju i odlične sportske rezultate - istakao je ministar Vulin.
Foto: MUP
Pilot projekat „Sport u policiji“, koji za cilj ima popularizaciju sporta u policiji obuhvata sportske discipline, futsal, odbojka, atletske discipline, džudo i basket.
Najbolji takmičari iz ovih sportskih disciplina biće učesnici finala koje će biti organizovano u septembru u Vrnjačkoj Banji.
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)