KOVAČEVIĆ OTKRIO KO STOJI IZA GRAFITA NA DŽAMIJI U NIKŠIĆU: Poslednji trzaji onih koji su svađali narod i građane u Crnoj Gori
POSLANIK Marko Kovačević, nosilac liste "Za budućnost Nikšića" napisao je na Fejsbuku da grafiti ispisani na džamiji predstavljaju rukopis DPS-a.
Marko Kovačević / Foto Za budućnost CG
- Poslednji trzaji onih koji su svađali narod i građane u Crnoj Gori. Niko normalan i savestan više ne pada na ovako jeftinu propagandu DPS-a. Ovakva politika nametanja svađe i kavge među sugrađanima i stanovnicima Nikšića i Crne Gore odlazi 14.marta u prošlost. Odgovorne za ovaj čin treba tražiti u OO DPS Nikšić i ovim putem im poručujem da ih ne skrivaju već da jasno kažu ko je sve u tome učestvovao Ako neće, sami ćemo to otkriti - poručio je Kovačević.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (2)