MIRNO I DOSTOJANSTVENO U ODBRANI SVETINJA: I Budvani u litiji podrške SPC (VIDEO)
U BUDVI je večeras održana litija u kojoj je učestvovalo nekoliko hiljada građana.
Foto: Privatna arhiva, Nikola Todorović
Oni su na ovaj način izrazili nezadovoljstvo i neslaganje sa spornim Zakonom o slobodi veroispovesti.
Mirno i dostojanstveno išli su u koloni, a litiju je predvodio Marko Bato Carević, nosilac liste "Za budućnost Budve" i bivši gradonačelnik.
Litija je kroz metropolu crnogorskog turizma krenula od Starog grada, od Crkve Svete Trojice, pa do crkve Svete Petke.
Preporučujemo
IZVUČENO TELO IZ REKE LjUCE: Ronioci pronašli muškarca na tri metra dubine
23. 12. 2025. u 20:25
UHAPŠEN BIVŠI CRNOGORSKI MINISTAR: Milutin Simović uhapšen jutros u Nikšiću
22. 12. 2025. u 09:50
ŽIČARA JE TREBALO DA BUDE ZAMENjENA: Pre 15 godina lavina odnela jedan stub
21. 12. 2025. u 21:56
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)