JOŠ JEDAN U NIZU SKANDALA U CG: Uhapšen glumac Vuk Jovanović zbog crtanja murala Momira Bulatovića (FOTO)
CRNOGORSKA policija naredila je u petak uveče članovima Mlade Budve SNP da odmah zaustave crtanje murala sa likom osnivača Socijalističke narodne partije i bivšeg predsednika Crne Gore Momira Bulatovića na zidu u Miločerskom parku u Budvi.

Foto: Printscreen
Policija je zbog crtanja murala privela poznatog crnogorskog mladog glumca Vuka Jovanovića, koji je predložen za nosioca SNP u Budvi.
Policijska patrola je na licu mesta naredila da se obustave svi radovi.
- Mi želimo samo da odamo počast Momiru Bulatoviću bez ikakve političke konotacije - kazali su članovi Mlade Budve SNP.
Bulatović je preminuo 2019. u 63. godini.
Preporučujemo

ISPREBIJALI SRBINA U CRNOJ GORI: Sa dva automobila su mu blokirali put, psovali mu srpsku majku i tukli
31. 07. 2020. u 19:10 >> 19:31

PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (1)