DIVLJAJU CENE GORIVA U CRNOJ GORI: Od ponoći skuplje sve vrste ovog derivata
U Crnoj Gori od ponoći poskupljuju sve vrste goriva od jedan do tri centa, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija.

Foto Tanjug
Cene evrosupera 95 i 98 u naredne dve sedmice biće više za tri centa i iznosiće 1,52 evra, odnosno 1,56 evra.
Cene evrodizela i lož-ulja biće više za cent pa će iznositi 1,35 evra i 1,30 evra.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)