DEČAK IZ SRBIJE IZBODEN U ROŽAJAMA: Napadnut na ulici, uhapšen četrnaestogodišnjak
ŠESNAESTOGODIŠNjI državljanin Srbije, sa prebivalištem u Rožajama, ranjen je oštrim predmetom u Ulici maršala Tita.
Foto: Uprava policije Crne Gore
Dve godine mlađi A. L. priveden je zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo u pokušaju.
Policija je o incidentu obaveštena kada je M. P. (16) zatražio pomoć u Službi hitne medicinske pomoći.
Službenici rožajske policije o događaju su obavestili Više državno tužilaštvo u Bijelom Polju, po čijem nalogu je obavljen uviđaj.
- Četrnaestogodišnji A. L. pronađen je i lišen slobode po nalogu postupajućeg tužioca. Od obojice su, u prisustvu socijalnog radnika, uzete izjave - rekao je izvor.
Isti izvor dodao je da je postupajući tužilac krivično delo kvalifikovao kao ubistvo u pokušaju.
(Vijesti)
BONUS VIDEO: SNIMAK POLICIJSKE AKCIJE U BEOGRADU - Uhapšeni makroi, pogledajte kako su im stavili lisice
Preporučujemo
MEDVEDEV OŠTAR: Tome se bliži kraj, pukla je ljubav - Poljaci su besni, Evropljani ne žele Ukrajince
03. 07. 2022. u 11:01 >> 20:50
BESANA NOĆ ZA HERCEGNOVSKE VATROGASCE: Požar pod kontrolom, ekipe i dalje na terenu
04. 07. 2022. u 09:23
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)