VIŠI SUD U PODGORICI: Budu i ćerki sude za kokain
VIŠI sud u Podgorici potvrdio je optužnicu protiv Budimira Krstovića (66) i njegove kćerke Marine (27), zbog sumnje da su učestvovali u švercu više od tone kokaina.
Arhiva
Više državno tužilaštvo u Podgorici je 23. decembra prošle godine podiglo optužnicu protiv okrivljenih Krstovića zbog krivičnog dela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga - kokain u količini od 1.206 kilograma.
Zbog rekordne zaplene droge, policija je 26. oktobra uhapsila Marinu Krstović, a sledećeg jutra lisice na ruke stavljene su i njenom ocu Budimiru.
Krstovići su uhapšeni u akciji kodnog naziva "187" u kojoj su učestvovali VDT, Uprava policije, Uprava prihoda i carina i Viši sud u Podgorici.
Od trenutka hapšenja oni negiraju krivicu.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)