HITNO SAZIVAJTE SEDNICU I HAPSITE GA! Knežević se obratio Krivokapiću nakon sramnog napada na patrijarha
MILAN Knežević, jedan od lidera DF-a pozvao je premijera Zdravka Krivokapića da hitno sazove sednicu Veća za nacionalnu sigurnost, na kojoj bi zatražili od Milivoja Katnića da odmah uhapsi Veselina Veljović zbog poziva na rušenje ustavnog poretka i najave građanskih sukoba.
Foto: Jutjub/Vlada Crne Gore/Skupština Crne Gore
- Pozivam Zdravka Krivokapića da koliko sutra sazove sednicu Veća za nacionalnu sigurnost, na kojoj bi zatražili od Katnića da odmah uhapsi Veselina Veljovića zbog poziva na rušenje ustavnog poretka i najave građanskog sukoba - poručio je Knežević.
Podsećamo, Veselin Veljović, bivši direktor Uprave policije i savetnik za bezbednost predsednika države Mila Đukanovića, osuo je novu paljbu po Srbima, Srbiji, njenom državnom vrhu i Srpskoj pravoslavnoj crkvi.
U autorskom tekstu za podgoričku Pobjedu on ocenjuje da najavljeni dolazak srpskog patrijarha Porfirija na crnogorsko Cetinje, koje nema samo status prestonice nego istorijsku simboliku trajanja i postojanja crnogorske države, predstavlja još jedan pokušaj agresije srpske šešeljevsko-vučićevske kleronacionalističke politike u pohodu na crnogorsku državu
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (2)