MUŠKARAC RANJEN NOŽEM U BORČI: Teška noć u Beogradu, Hitna pomoć imala pune ruke posla
BEOGRADSKA Hitna pomoć obavila je tokom noći 95 intervencija, od toga 16 na javnom mestu, a dogodio se jedan incident u kojem je muškarac ranjen nožem.

Foto: N. Karlić
Kako je rečeno u Hitnoj pomoći, ekipa te službe zbrinula je sinoć oko 19.20 u Borči muškarca sa težom povredom nanetom nožem.
Sinoć oko 21 čas na Ibarskoj magistrali dogodila se lakša saobraćajna nesreća, a povređenima je pomoć ukazana na licu mesta i nisu imali dalji tretman.
Hitnu pomoć tokom noći najviše su zvali hronični bolesnici, i to astmatičari, osobe sa opstruktivnim plućnim tegobama, kardiološki pacijenti, ali i oboleli od kovida 19 zbog visokih temperatura.
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)