DAČIĆ O POŽARU U PRODAVNICI ORUŽJA I PIROTEHNIKE: Lokalizovan je, povređenih nema - intervencija u toku
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je lokalizovan požar u prodavnici oružja i pirotehnike u Ulici Vojvode Stepe na Voždovcu i da nema povređenih.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR SPORCIC/
- U 12:23 časova, dojavljeno je da u Ulici Vojvode Stepe broj 112, GO Voždovac, gori prodavnica oružja i pirotehnike.
- Stizanjem na lice mesta u 12:28 časova, ustanovljeno je da u lokalu površine 40m2 ima dima i da se čuje niz manjih detonacija. Gorele su kutije sa pirotehnikom na površini oko 5m2.
- Izvršena je pretraga stanova iznad lokala, kao i podrumskih prostorija i iznošenje robe iz magacina. Saobraćaj je blokiran u oba smera. Intervenišu pripadnici VSJ Voždovac, Zvezdara i Banjica, 18 vatrogasaca-spasilaca sa 5 vozila. Požar je lokalizovan, a povređenih nema. Intervencija je u toku - izjavio je Dačić.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)