U SKLADU SA AKTUELNOM SITUACIJOM: Od sutra kovid ambulante u Zemunu i na Paliluli rade od 7 do 22 sata
DVE kovid ambulante, u Ulici cara Dušana 176 u Zemunu i u Ulici Čarlija Čaplina 18 na Paliluli, nastavljaju da rade u režimu 24 sata.
Foto: S. Babović
Kovid ambulante će od sutra, 7. septembra, raditi svakog dana od sedam do 22 sata, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.
Ministarstvo je tu odluku donelo na osnovu aktuelne epidemiološke situacije, kao i situacije u kovid ambulantama domova zdravlja i trijažnim centrima zdravstvenih ustanova, u kojima se poslednjih dana značajno povećao broj građana koji dolaze na preglede.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)