JOŠ JEDAN TERORISTA OVK IDE U HAG: Kandidat za poslanika Nezim Čočaj dobio poziv za saslušanje od Specijalnog tužilaštva
SPECIJALNO tužilaštvo u Hagu pozvalo je na saslušanje kandidata Demokratske partije Kosova (DPK) za poslanika tzv. kosovske skupštine i bivšeg pripadnika tzv. OVK Nezira Čočaja.
Foto: Fejsbuk
Čočaj je pozvan na saslušanje iz Specijalnog suda Kosova sa sedištem u Hagu, saopštila je organizacija ratnih veterana tzv. OVK.
Oni saopštavaju da će se narednih dana Čočaj pojaviti na saslušanju u Hagu.
Interesantno je da je Čočaj na izbornoj listi Demokratske partije Kosova za vanredne izbore 14. februara, pa će se i o njegovoj kandidaturi izjasniti CIK.
(Kosovo online)
Preporučujemo
ŠTA JE NOVI KOMANDANT NATO PORUČIO SRBIMA: Admiral Robert Burk stiže u Beograd
19. 01. 2021. u 12:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)