MINISTAR VULIN UZVRAĆA NA KRITIKE: Nikako da nam SDA kaže ko je pokušao da ubije Vučića
09. 01. 2021. u 23:44
Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je večeras da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić jedini lider na Balkanu koji se iskreno bori za mir, kao i da BiH poštuje više od pojedinih funkcionera iz te zemlje.
Povezane vesti
SVEČANO U TREBINJU ZA DAN RS: Slavljenička kolona Srpskoj u čast (FOTO)
I OVE godine za Dan Republike Srpske u Trebinju je slavljeničkom kolonom automobile obeležen je ovaj praznik. Automobili, okićeni zastavama Republike Srpske, krenuli su iz nekadašnje kasarne u tom gradu i prošli svim ulicama.
09. 01. 2021. u 16:36
DODIK POVODOM DANA RS: 9. januar - Dan srpskog naroda, slobode i državnosti!
SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik, izjavio je danas da postojanje 9. januara - Dana Republike Srpske nije upitno i da okolnosti pandemije virusa korona nisu promenile ništa u vezi s tim.
09. 01. 2021. u 16:12
GRADONAČELNIK ŠAPCA ČESTITAO DAN RS: Napredak i i blagostanje, a svim građanima dobro zdravlje
GRADONAČELNIK Šapca dr Aleksandar Pajić čestitao je Dan Republike Srpske.
09. 01. 2021. u 15:32
HIMNA RS ODJEKUJE ISPRED PREDSEDNIŠTVA: Poslušajte "Moju Republiku" u izvođenju Orkestra MUP (VIDEO)
REPUBLIKA Srpska danas obeležava, 9. januar, Dan Republike, a Banjaluka je praznik dočekala okićena zastavama. Danas su dodeljena odlikovanja zaslužnim institucijama i pojedincima, nakon čega je usledio muzički defile Policijskog orkestra.
09. 01. 2021. u 14:50
DAN RS OBELEŽEN I U SOLUNU: Praznik slobode i sloge (FOTO)
REPUBLIKA SRPSKA nastala je u težnji srpskog naroda da živi u slobodi i slozi. U temelje na kojima nadograđuje svoje postojanje uzidani su životi njenih najboljih sinova.
09. 01. 2021. u 12:41
VUČEVIĆ ČESTITAO DAN RS: Odnosi Srbije i Srpske nikada nisu bili bolji zahvaljujući Vučiću i Dodiku
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević čestitao je Dan Republike Srpske.
09. 01. 2021. u 12:07
Najnovije iz rubrike
BRNABIĆ ODGOVORILA ĐILASU: Jedini koji nikada nisu bili spremni da priznaju poraz na izborima su tajkuni i blokaderi iz bivše vlasti
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabi reagovala je na izjavu predsednika SSP-a Dragana Đilasa da je spreman "zarad jedinsta da ne bude na budućoj listi" i da "Vučić neće priznati poraz na budućim izborima", a njenu objavu prenosimo u celosti.
02. 01. 2026. u 13:27
"KAKVO GMIZANJE I JADAN POKUŠAJ DA POLITIČKI PREŽIVI" Jovanov odgovorio Đilasu: Baš takav korumpiran je personifikacija blokadera
ŠEF poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov odgovorio je lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu.
02. 01. 2026. u 13:12
"MOJU ĆE TVRĐAVICU MALO TEŽE SRUŠITI" Miloš Vučević iznutra: Predsednik SNS kakvog dosad niste upoznali
MILOŠ Vučević počeo je 2025. kao predsednik Vlade Srbije.
02. 01. 2026. u 12:05
ZAPAD VIŠE NEMA SNAGU DA SRBIJU OPET BOMBARDUJE: Intervju - Aleksandar Vulin, osnivač Pokreta socijalista i bivši ministar
VOLEO bih da je neodlazak naše delegacije na nedavni samit EU - Zapadni Balkan znak novog realnog pristupa Srbije prema Evropskoj uniji ali mislim da će pritisci biti dovoljno jaki da nas vrate na neki sledeći samit u kome neće biti ničega dobrog za Srbiju. Predsednik Vučić nije odbio da ide na samit uz podršku svoje Vlade već uprkos svojoj Vladi, ali jeste dobio podršku svog naroda. Bez institucionalne promene politike neće biti suštinske promene. Samit u Briselu nije bio skup o proširenju već skup zemalja koje treba da obuzdaju Srbiju. To su zemlje koje su deo vojnog saveza usmerenog protiv Srbije. U EU i oko nje raste otpor politici Brisela koja ne zastupa narode Evrope već liberalnu, "vouk ideologiju" i birokrate koje otimaju pravo na razum i normalnost.
02. 01. 2026. u 11:46
BLOKADERI RUŽIĆ I PAVIĆEVIĆ OPET UDARILI NA VUČIĆA: Maštali o dolasku na vlast, pa podelili sebi funkcije (VIDEO)
BLOKADERI Branko Ružić i Vladimir Pavićević ponovo su udarili na predsednika Srbije Alekandra Vučića, a onda sebi podelili ''funkcije''.
02. 01. 2026. u 11:30
Braco
12.01.2021. 17:02
Ministre Pa kako ce ti reci ko je pokusao da ibije Vicica kad je nalod dosao od njih samih???