STEFANOVIĆ: Prostački napadi na predsednika Vučića su primitivni, nepristojni i necivilizacijski
19. 12. 2020. u 14:47
- Niski i prostački napadi na predsednika Aleksandra Vučića koje poslednjih nedelja možemo primetiti u delu medija, čiji je vlasnik ili ih indirektno finansira Dragan Đilas, jasno pokazuju sav primitivizam, ne samo Dragana Đilasa, već i ljudi koji publikuju ovakvu vrstu nepristojnih i necivilizacijskih izjava, a naročito precizno govori o onima koji ih direktno izgovaraju, izjavio je član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović.
Povezane vesti

NIGDE ODAVDE NEĆU DA IDEM Vučić: Svoj život sam posvetio i podario Srbiji
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, gosutuje u Dnevniku RTS gde govori o najvažnijim temama u Srbiji.
15. 08. 2025. u 20:21

LAŽE ČIM ZINE: Članovi SNS reagovali na Đilasove optužbe na račun Vučića
POVODOM optužbi Dragana Đilasa na račun predsednika Srbije oglasili su se članovi SNS.
01. 07. 2025. u 20:41
Najnovije iz rubrike

NA PONOS SRBIJE I DANAŠNJIH GENERACIJA, VRATILI SMO DVA VELIKA RATNA KOMANDANTA! Ćerka generala Pavkovića zahvalila lideru SNS-a
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je u specijalnoj emisiji "Dobro došao, generale", na Informer TV, koja je posvećena povratku generala Nebojše Pavkovića u Srbiju, da je najvažnije da je general Pavković u Srbiji, te da je to ko je koliko pomogao manje bitno.
29. 09. 2025. u 22:41

OVO JE PAVKOVIĆ POTPISAO PRE NAPUŠTANJA ZATVORA: Sedam tačaka koje mora da ispoštuje
GENERAL Nebojša Pavković vratio se juče u Srbiju avionom Vlade, nakon što je Međunarodni rezidualni mehanizam u Hagu doneo odluku o njegovom prevremenom puštanju sa kazne od 22 godine zatvora, i to zbog ugroženog zdravstenog stanja.
29. 09. 2025. u 21:35

"BRAVO, NOBELOVCI!" Jovanov: Blokaderi saopštili da im od tri obroka, dva plate stranci
ŠEF poslaničkog kluba Srpske napredne stranke u Narodnoj skupštini Milenko Jovanov na svom nalogu na društvenoj mreži Iks odgovorio je na izjavu studenta u kojoj navode da "nema inostranstva, jeli bismo jedan obrok dnevno".
29. 09. 2025. u 20:57

VUČIĆ NA OBELEŽAVANJU NACIONALNOG DANA KINE: Srbija i Kina nastavljaju zajedno, za mir, razvoj i bolji život naših građana (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine i 70 godina prijateljstva naroda Kine i Srbije.
29. 09. 2025. u 20:25

ČELIČNO PRIJATELJSTVO Li: "Kina i Srbija su 70 godina delile teškoće i koračale napred ruku pod ruku"
AMBASADOR Kine u Beogradu Li Ming izjavio je večeras, na prijemu povodom Nacionalnog dana Kine u Hotelu Hajat, kojem prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da se ove godine obeležava i 70 godina prijateljstva između naroda Kine i Srbije i da je ono s vremenom sve jače.
29. 09. 2025. u 20:25
Verica
19.12.2020. 15:38
Pretnje se moraju shvatiti ozbiljno i prema tome delovati
Daca
19.12.2020. 15:39
Nikome se nece dozvoliti da ugrozava bezbednost
Jana
19.12.2020. 15:39
Svaki takav napad je samo odraz nemoci
Sasa
19.12.2020. 15:42
Najstrasnije osudjujem ovaj i ovakve napade, pogotovo one koji se ticu porodice
Milica
19.12.2020. 15:49
Svaka ti je na mestu!
Uros B
19.12.2020. 15:58
Jezivi i nezapamceni napadi i uvrede. Nije tesko predpostaviti od koga sve to potice.
mija
19.12.2020. 16:11
Nedopustivo i krajnje neprimereno ponašanje pojedinaca govori samo o njima.
Miladin
19.12.2020. 16:13
Koje protiv sistema i presjednika države on je neprijatelj celog naroda.Svi građani su zato odgovorni i moraju da imaju na oku koji rade protiv naše države i vladajući.Sve unutrašnje neprijatelje po zakonu kako je tito radio. Što pre statim za vrat.
Sara
19.12.2020. 16:15
Pretnje koje su upućene predsedniku Vučiću i njegovoj deci su nedopustive. Neophodno je takvim pretnjama stati na put.