PRAVO DRUŠTVO: Zorana Mihajlović objavila sliku ljubimaca (FOTO)
RETKE trenutke predaha od posla na mestu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike, Zorana Mihajlović najradije provodi u svom domu, gde joj u opuštanju pomažu i kućni ljubimci, kojih ima čak - troje, i to dva psa i jedna mačka.

Foto Tanjug
Tako je ministarka "okačila" na "Instagramu" fotografije životinjskih članova porodice kako uživaju u nedeljnoj idili.
- Moji Sunce, Momčilo i Mačkica - napisala je Mihajlovićeva ispod fotografija.

Foto privatna arhiva

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)