VULIN O NAJNOVIJIM PRETNJAMA VUČIĆU: Treba li još objašnjavati zašto sam za ukidanje anonimnosti na društvenim mrežama?
MINISTAR unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin oglasio se povodom najnovije pretnje smrću predsedniku Srbije.
Foto Tanjug
Aleksadnru Vučiću je pretnju uputio tviteraš koji se potpisuje kao "Livingman".
- Da li posle rečenice ovog kukavičkog, nepotpisanog otpada treba još uvek da objašnjavam zašto sam za ukidanje anonimnosti na društvenim mrežama? Vučić je navikao da mu prete i on ne reaguje na mržnju nepotpisanog šljama, ali pravosuđe bi moralo - rekao je ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin .
Preporučujemo
DAČIĆ OSUDIO GNUSNE PRETNjE SMRĆU PREDSEDNIKU SRBIJE: Tražim hitnu reakciju nadležnih!
18. 11. 2020. u 20:55
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (0)