PRVE FOTOGRAFIJE NESREĆE KOD ČAČKA: Ulje i kreč po putu, kamion je potpuno uništen (FOTO)
NA magistralnom putu Čačak - Užice oko 12.30 h došlo je do saobraćajne nezgode, kada je vozač kamiona jagodinskih registarskih oznaka, pod još neutvrđenim okolnostima izgubio kontrolu nad vozilom, udario u betonsku bankinu i prevrnuo se.
Foto: V.I.
Vozač kamiona sa teškim povredama prebačen je u Opštu bolnicu u Čačku.
U ovoj saobraćajnoj nesreći nisu učestvovala druga vozila. Prevrnuti kamion prevozio je živi kreč, koja se prilikom udara prosuo po putu, na kom se takođe nalazi i velika količina nafte, za koju se pretpostavlja da je iscurela iz rezervoara.
Saobraćaj se na ovoj deonici puta odvija usporeno, a vozila se propuštaju naizmenično.
Foto: V.I.
Preporučujemo
PREVRNUO SE KAMION KOD ČAČKA: Vozač teško povređen, po putu su kreč i nafta
28. 11. 2020. u 14:00
TEŽAK UDES KOD SELA BRGULE: Vatrogasci sekli krov auta i izvlačili povređene
27. 11. 2020. u 17:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (2)