HARADINAJ SE PREDOMISLIO! Odustao od odstupanja iz vlade takozvanog Kosova
04. 09. 2020. u 17:35
NEKADAŠNjI komandant OVK i lider Alijanse za budućnost Kosova je, posle svega nekoliko sati, odustao od istupanja iz vlade lažne države, javljaju mediji u Prištini.
Povezane vesti

KASNI POTPISIVANJE SPORAZUMA: Prištinska delegacija odlaže dolazak u Belu kuću
POTPISIVANjE sporazuma između Beograda i Prištine kasni, a razlog je to što delegacija iz Prištine odlaže dodalaz u Belu kuću.
04. 09. 2020. u 17:27

VUČIĆ SE DANAS SASTAJE SA TRAMPOM: Evo ko je još od srpskih zvaničnika bio sa liderima SAD u Beloj kući
KAO predsednik SRJ Vojislav Koštunica se u maju 2001. godine sastao sa tadašnjim prvim čovekom Bele kuće Džordžem Bušem.
04. 09. 2020. u 13:05

AMBASADOR GODFRI: Pozdravljamo napore Beograda i Prištine za ekonomsku normalizaciju
AMERIČKI ambasador u Beogradu Entoni Godfri pozdravio je za danas najavljeno potpisivanje ekonomskih sporazuma Beograda i Prištine, ističući da će oni obezbediti jaku ekonomiju i bolji standard.
04. 09. 2020. u 12:51

KO JE IVANKA TRAMP? Ima pristup poverljivim informacijama, a juče je prisustvovala razgovorima Beograda i Prištine
KĆERKA iz prvog braka Donalda Trampa, Ivanka Tramp, koja se u četvrtak iznenada priključila drugoj rundi razgovora Beograda i Prištine, osoba je od najvećeg poverenja američkog predsednika i ima veliki uticaj na kreiranje njegovih stavova posebno u spoljnoj politici.
04. 09. 2020. u 11:53

DAČIĆ: Prisustvo Trampa bilo bi garant potpisanog
MINISTAR spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da se očekuje da danas budu finalizovani pregovori Beograda i Prištine u Beloj kući i da potpisivanju "ekonomskog dokumenta" prisustvuje i sam vrh američke administracije, navodeći da bi prisustvo predsednika SAD bilo garant potpisanog.
04. 09. 2020. u 10:11
Najnovije iz rubrike

LAVROV ŠTITIO SRPSKE INTERESE U UN: Šef ruske diplomatije ogolio udar Zapada na naš narod
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je na Generalnoj skupštini UN da se u BiH i na Kosovu i Metohiji sprovode sistematski napadi usmereni protiv srpskog naroda i njegovih osnovnih prava.
27. 09. 2025. u 19:58

"BLOKADERI SU IMALI PLAN DA UBIJU MENE, MOG SINA I SABORCE" Vučević: Da nije onaj hrabri zastavnik ispalio metak ta rulja bi nas zapalila
LIDER naprednjaka i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević siguran je, kako je napisao na Instagramu, da su blokaderi 13. avgusta imali plan da, kako je rekao, ubiju i njega i njegovog sina i saborce.
27. 09. 2025. u 19:24

TRAMP POTROŠIO 36 SEKUNDI PO LIDERU NA PRIJEMU ZA KOJI ĐILAS I BORKO TVRDE DA JE NAJVAŽNIJI: Vučić je za to vreme radio za Srbiju
DIPLOMATSKI stručnjak Emir Abraši reagovao je na izjavu predsednice tzv. Kosova Vjose Osmani koja je saopštila da je imala dug sastanak sa Donaldom Trampom, navodeći da je američki predsednik u proseku svakom lideru na prijemu posvetio svega 36 sekundi.
27. 09. 2025. u 18:59

GAŠIĆ NA OBELEŽAVANJU 107. GODIŠNJICE PROBOJA SOLUNSKOG FRONTA: Položeni venci na Srpskom vojničkom groblju u čast palim borcima
MINISTAR odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas državnoj komemorativnoj svečanosti povodom 107. godišnjice proboja Solunskog fronta, upriličenoj na Srpskom vojničkom groblju na Zejtinliku u Solunu.
27. 09. 2025. u 17:57

REŠENJE ZA KOSOVO I METOHIJU: Šešelj otkrio šta bi ponudio Amerikancima
AMERIKANCIMA je potrebna baza na području Kosova i Metohije, kaže predsednik SRS dr Vojislav Šešelj za TV Pink.
27. 09. 2025. u 16:40
PERAAS
04.09.2020. 18:17
PRAVO U HAG DA ROBIJAS ZBOG UBISTVA SRBA, POSTOJANJA ZUTE KUCE , UBISTVA ZASTICENIH SVEDOKA ......I