OVDE ĆE SE DANAS RUKOVATI TRAMP I VUČIĆ: Dve sobe u kojima se donose najvažnije odluke na planeti - Ovalni kabinet i Ruzveltova soba
04. 09. 2020. u 13:00
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić će se danas u 17 časova sastati sa predsednikom SAD Donaldom Trampom u Ovalnom kabinetu Bele kuće.
Treba da budemo ponosni na to sto ce Tramp licno biti prisutan.
Danas će biti dobar dan za našu zemlju. Ovo je od velikog značaja sastank puna podrška našem predsedniku.
Ponosan sam na našu zemlju u svakom pogledu.
Veoma teski pregovori i veliki pritisci na predsednika Vucica. Vazno je da Tramp direktno cuje stavove predsednika Vucica.
Nije uspeo plan Amerikanaca da u sporazum ubace i tačku o medjusobnom priznanju.
Vazno je da Tramp direktno cuje stavove predsednika Vucica.
Samim tim što će Tramp lično prisustovati sastanku, govori u prilog tome da je ugled Srbije vidno popravljen u svetu.
Malo je Srba bilo u ovim prostorijama Bele kuće. Naš predsednik će potpisati važna dokumenta, a među njima neće biti ono o priznanju Kosova.
Svi iscekujemo rezultate tog sastanka.
Ovo je veoma vazan dan za nasu zemlju, pokusacemo to da iskoristimo na najbolji moguci nacin.
Ovaj susret je od velikog značaja i za naše buduće odnose sa Amerikom.
Velike odluke se donose danas..verujemo u povoljne ishode susreta.
Ponosni smo na saradnju koju ostvaruje Srbija sa Amerikom za dobrobit svih nasih gradjana!
Велика част за Србију. Битно је да Трамп присуствује састанку и лично од Вучића чује планове за нашу земљу и став око признања Косова.
U Srbiji postoje oni koji misle da je Kosovo i Metohija izgubljeno, postoje i oni koji su govorili da ce Vucic potpisati nezavisnost, ali ispravno je jedino ono sto radi nasa delegacija u vasingtonu i ne odrice se svoje teritorije.
Na pragu smo istorijskog trenutka i ponosni na naseg predsednika, kao i ceo tim.
Zajedno mozemo postici velike stvari.
Veoma je vazno da i Tramp cuje misljenje Predsednika Vucica, i s time i misljenje cele srbije.
Veoma važan dan za Srbiju,verujemo u Vučića i očekujemo pozitivne rezultate za našu zemlju!!!!!
Sada je potrebna sabornost i jedinstvo, i da se da najveca moguca podrska predsedniku Vucicu koji je najvise uradio za Srbe na KiM i koji nastaviti to da cini.
Ovaj sastanak je od velikog znacaja i predsednik ima veliku podrsku.
Svima nam je jasno da Srbiju sada svi postuju i bore se za srpko trziste i srpske proizvodne pogone.
Teški pregovori sa puno pritisaka za našu delegaciju.
Dobro je što će i Vučić imati priliku da pokaže stavove naše države i ono za šta se Srbija zalaže.
Danas je bio veliki dan za Srbiju.
Što manje razmimoilaženja sa njima, više koristi za nas, u vidu njihovih investicija.
Interesi Srbije su zasticeni snaznom reakcijom predsednika Vucica.
Puna podrska za uspesnost sastanka.
Veoma smo ponosni sto je nas predsednik primljen kako dolikuje.
Mislim da smo dobili simpatije i punu podrsku Donalda Trampa!
Ovalni kabinet i Ruzveltova soba - istorijski značaj!
Povezane vesti
TEŠKI UDARCI ZA SRBIJU: Vučić otkrio kakvu "zvrčku" su nam napravili Amerikanci, u sramnoj akciji učestvovao i N1
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić u emisiji HitTvit otkrio je kakvu "zvrčku" su nam napravili Amerikanci.
28. 12. 2025. u 22:04
JEDNU STVAR I DALJE VEŠTO KRIJU: Bela kuća objavila rezultate Trampove magnetne rezonance (VIDEO)
PORTPAROLKA Bele kuće Kerolajn Livit izjavila je da je nedavno sprovedena magnetna rezonanca predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa bila "preventivne" prirode.
01. 12. 2025. u 21:51
OGLASIO SE VENS NAKON UBISTVA KOD BELE KUĆE: Progovorio o napadaču
AMERIČKE vlasti još ne znaju motiv naoružanog napadača koji je otvorio vatru u blizini Bele kuće, izjavio je potpredsednik SAD Džej Di Vens.
26. 11. 2025. u 22:28
SRBIJA OD NOĆAS U JOŠ VEĆEM PROBLEMU! Tramp odobrio zakon koji dozvoljava carine od 500% za zemlje koje trguju sa Rusijom
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odobrio je sinoć zakon koji dozvoljava tarife od 500%, a koje će biti primenjene na zemlje koje trguju za Rusijom.
17. 11. 2025. u 07:17
VUČIĆ O PORUCI IZ AMERIKE I NIS-U: E baš vam hvala, dragi partneri, poruku smo razumeli odavno
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić govorio je o pritiscima Sjedinjenih Američkih Država na Srbiju da se u potpunosti eliminiše rusko većinsko vlasništvo u Naftnoj industriji Srbije (NIS).
28. 10. 2025. u 18:18
Najnovije iz rubrike
NOVI KILOMETRI KAO ODGOVOR NA RUŠILAČKU POLITIKU BLOKADERA Šta je sve izgrađeno od auto-puteva i brzih saobraćajnica u godini za nama?
IAKO je 2025. godina protekla u znaku globalne ekonomske neizvesnosti, ratova, usporavanja privrednog rasta u Evropi i rastućih troškova izgradnje, Srbija je nastavila sa realizacijom velikih infrastrukturnih projekata, pokazujući da razvoj putne mreže i infrastruktura ostaje jedan od strateških prioriteta države.
30. 12. 2025. u 08:30
"TO SU NAŠE PARE" Kako blokaderi novom parolom pokušavaju da negiraju rezultate i relativizuju sve dobro što je urađeno godinama unazad?
"TO SU NAŠE PARE" parola je blokadera kojom pokušavaju da stalno negiraju rezultate i uspehe aktuelne vlasti i relativizuju sve ono što je dobro urađeno u prethodnim godinama. Taj njihov narativ o "našem novcu" je providna maska kojom pokušavaju da sakriju sopstvenu nesposobnost i godine u kojima su Srbiju doveli do ruba bankrota, kažu sagovornici "Novosti".
30. 12. 2025. u 07:49
"SRPSKI NAROD JE POKAZAO PUNU ODGOVORNOST" Petković: Opredelio se za Srpsku listu
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da je srpski narod u AP KiM, na izborima održanim u nedelju, 28. decembra, pokazao punu odgovornost, poslušao glas predsednika Srbije Aleksandra Vučića, svoje države, Srbije i izašao u velikom broju na izbore, kao i da je Srpska lista osvojila skoro 3.000 glasova više nego na izborima održanim u februaru.
30. 12. 2025. u 07:15
VUČIĆ ČESTITAO PRAZNIKE UZ NEOBIČNU NOVOGODIŠNJU ŽELJU: "Želim nešto čudno. Da ne misle da sam dovoljno slab da bih tražio povez"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagram profilu "avucic" snimak kojim se obratio svim građanima Srbije povodom novogodišnjih i božićnih praznika.
29. 12. 2025. u 22:30
U OVIH 17 OBJAVA POZIVAO NA RUŠENJE USTAVNOG PORETKA: Oglasilo se VJT o hapšenju advokata Čedomira Stojkovića
PRIPADNICI Uprave kriminalističke policije su, po nalogu Višeg javnog tužilaštva (VJT) u Beogradu, uhapsili Č.S. (43) zbog postojanja osnova sumnje da je od aprila 2022. do decembra 2025. godine različitim objavama na društvenim mrežama pozivao građane na svrgavanje najviših državnih organa i njihovih predstavnika.
29. 12. 2025. u 20:16
Komentari (35)