ŠPIJUNKA: Sem Fabrici uz kafu i Rim
AMBASADOR Evropske unije u Srbiji Sem Fabrici dobio je prošle nedelje za rođendan profesionalni aparat za kapučino.
Tanjug
Ovim poklonom obogatio je svoju kolekciju predmeta koji imaju veze sa kafom, jer je upravo to omiljeni napitak diplomate.
U "riznici", osim aparata, ima i dosta džezvi različitih veličina i iz mnogih zemalja sveta. A gde je dobra kafa, tu je i knjiga, pa se među poklonima našlo i delo o Rimskom carstvu.
Novosti
Preporučujemo
NISMO NAJBRŽI, ALI SMO NAJSREĆNIJI: Sem Fabrici sa sinovima trčao po Tari
13. 07. 2020. u 14:44
UPOZORENjE PRIŠTINI - NE IZMIŠLjAJTE TEME: U Briselu, albanska strana dobila opomenu EU
25. 07. 2020. u 09:00
EU POZIVA NA NASTAVAK PREGOVORA: Vlada Crne Gore i SPC da pronađu kompromis
23. 07. 2020. u 15:03
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)