BRNABIĆ O VESTI AFP: Objavili su strašnu laž
FRANCUSKA agencija Frans pres objavila je da je Ljubiša Đurić preminuo od Kovid-19 u Zemunskoj bolnici čekajući na respirator, a premijerka Ana Brnabić kaže da je reč o strašnoj laži.
Tanjug
"Strašna je laž ono što je AFP objavio i o tome ću govoriti na konferenciji za medije danas u 15 sati", rekla je premijerka na pitanje Tanjuga da prokomentariše izveštaj Frans presa koji je preneo Nedeljnik.
AFP je naveo da izveštaj iz Zemunske bolnice pokazuje da je Ljubiša Ðurić čekao prebacivanje u bolnički respiratorini centar u kome u tom trenutku nije bilo respiratora na raspolaganju, preneo je Nedeljnik.
Ljubiša Đurić je preminuo u Zemunskoj bolnici 12. aprila.
Njegov sin, Petar Ðurić, učestvovao je u demonstracijama u Beogradu i za N1 izjavio da mu je otac umro jer u tom trenutku u bolnici jer nije bilo respiratora.
Preporučujemo
STEFANOVIĆ: Dosta je spinivanja i laži, tokom protesta povređena 133 policajca
16. 07. 2020. u 17:00
ORGANIZOVAO ARAPSKO PROLEĆE: Tunišanin kog je BIA uhapsila na protestu u Beogradu
15. 07. 2020. u 20:31
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (37)