NOVA deonica Moravskog koridora, od petlje Adrani kod Kraljeva do petlje Preljina kod Čačka, biće svečano puštena u saobraćaj danas u 17.00 časova, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je snimak te deonice.

Komentari (0)