"DOLAZILI KOD LEKARA POSLE DVA DANA KAD SU DOBILI POLITIČKI NALOG" Vučić: Govorili da imaju ospi na leđima, opekotine...

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras u specijalnoj emisiji, govoreći o lažnoj aferi zvučni top, da su ljudi koji su se prijavljivali kod lekara nakon toga, naknadno došli posle dva dana.

ДОЛАЗИЛИ КОД ЛЕКАРА ПОСЛЕ ДВА ДАНА КАД СУ ДОБИЛИ ПОЛИТИЧКИ НАЛОГ Вучић: Говорили да имају оспи на леђима, опекотине...

Foto: Printskrin/TV Pink

- Nemoguće je da od posledica zvučnog topa dođete posle dva dana. Dženesis kompanija je demantovala omdah je upotrebljen. Ruska služba bezbednosti da ugrožava svoj ugled. To je unutrašnja služba bezbednosti.Bivši KGB? Oni su to demantovali. Nemačka firma takođe. Deo tih ljudi koji su se javljali kod lekara znao je da laže, deo ljudi ne.

- Znate sa čim su se javljali ljudi. Molim tužioce da budu obazrivi da ne gonimo ljude koji su bili pod uticajem opake manipualcije. Kada im je dat politički nalog da prijavljuju, da imaju osip na leđima, ljudi imaju alergije, neki imaju opekotine na leđima. Naravno da to ne može da bude od zvučnog topa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UŽASNA VEST SA FRONTA: Terorističke metode Ukrajine se nastavljaju