POTVRDIVŠI da je tzv. Opštinska inspekcija juče privremeno zatvorila prostorije u kojima se nalazila srpska ambulanta u Kosovskoj Kamenici uz obrazloženje da se radi o navodnim imovinskim problemima, Srpska lista je saopštilaa da je odmah o svemu obavestila međunarodne predstavnike, kao i da aktivno rade na pronalaženju novog prostora za ambulantu dok se ovaj problem ne reši, kako pacijenti ne bi trpeli.

Komentari (0)