"UVEK ĆU ODGOVORITI KADA NAPADATE SPC I NAŠ NAROD" Vučević žestoko odgovorio profesorki blokaderki: Ja nikada nisam napadao ničiju decu
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević odgovorio je na sramno targetiranje Marije Vasić, profesorke blokaderke.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Naime, Vasić se oglasila nakon što je na zgradi osvanuo grafit, a za koji je istakla na svojim društvenim mrežama da su joj se "vratili fanovi", da je "lomača spremna", kao i "Vučeviću, hvala".
-Za razliku od Marije Vasić koja je profesor u gimnaziji, što nosi dodatnu odgovornost, ja nikada nisam napadao bilo čiju decu. A Vama ću uvek kulturno, ali oštro, odgovoriti na svaki napad na Srbiju, Srpsku pravoslavnu crkvu i naš narod- napisao je Vučević na Instagramu.
(Dnevnik)
Preporučujemo
"NIŠTA SVETIJE OD NAŠE OTADžBINE NEMAMO": Predsednik Vučić poslao moćnu poruku najmlađim oficirima
25. 07. 2026. u 09:50 >> 10:41
"KOSOVO I METOHIJA JE DEO NAŠE ZEMLjE": Vučić poručio vojnicima da čuvaju Ustav Srbije
25. 07. 2026. u 10:33
AMERIKA UKINULA CARINE ZA SRBIJU TAČNO U PONOĆ! Evo šta će to odmah doneti našoj državi
25. 07. 2026. u 07:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NESTAO PRE 20 GODINA, PRONAĐEN MRTAV U ŠIBLjU: Telo identifikovano po zubima, MISTERIJA i dalje nije rešena
Rasel Skozi, IT stručnjak iz Velsa koji je nestao 2002. godine, pronađen je mrtav posle više od 20 godina u gustom šiblju nedaleko od Svonsija. Njegovi posmrtni ostaci identifikovani su pomoću stomatoloških kartona, ali...
24. 07. 2026. u 16:35 >> 17:07
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)