Odgovor

В.Н.

14. 04. 2026. u 11:22

Odgovor Radmila Markovića na tekst pod naslovom "RASPAD NA OPOZICIONOJ SCENI: I njihovi priznaju da je sve "mrcvarenje""

Одговор

Foto: Novosti

"Portal novosti.rs neistinito je i nepotpuno izveštavao o Radmilu Markoviću novinaru BIRN-a. Marković je profesionalni novinar čiji angažman podrazumeva potpunu nezavisnos od bilo koje političke organizacije, postojeće ili u nestajanju. Shodno tome, on nije ni "blokader", kako je u tekstu neistinito navedeno. 

U svojstvu nezavisnog analitičara, Marković u svom gostovanju o kojem je portal izveštavao nije govorio o "šaradi na opozicionoj sceni", već je analizirao postupanje svih aktera izbora rasposanih za 29. mart 2026. godine, kako opozicionih tako i onih na vlasti. Tom prilikom je, pored odnosa unutar opozicije, ukazao i na rasprostranjenu funkcionersku kampanju a naročito na dokumentovanje nezakonitosti u dinansiranju vladajuće stranke."

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

Haos u Mađarskoj: Otkazano više od 40 letova za Budimpeštu