DOKUMENT RAZOTKRIVA KOME SU RUKE KRVAVE (VIDEO)

DOKUMENT koji je objavljen u Službenom glasniku Železnice potvrđuje da je bivši predsednik Skupštine Infrastrukture Železnice i sadašnji prorektor Univerziteta u Beogradu Nebojša Bojović itekako odgovoran za pad nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

ДОКУМЕНТ РАЗОТКРИВА КОМЕ СУ РУКЕ КРВАВЕ (ВИДЕО)

Foto: Printscreen

Naime, Bojović je potpisao 27. juna 2019. godine Odluku koja predstavlja Plan izgradnje, rekonstrukcije i održavanja železničke infrastrukture za period od 2020. do 2023. godine.

Ovim planom nije bilo obuhvaćeno održavanje i provera stanja zgrade Železničke stanice u Novom Sadu, što uključuje i nadstrešnicu koja je srušena četiri godine kasnije nakon potpisivanja odluke. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

SEDMORO SRBA UBIO TOMPSON ILI NJEGOV BRAT? Svedoci masakra u selu kod Knina otkrivaju strašne detalje zločina (FOTO)