SKANDAL U PALATI PRAVDE: Sudska straža pokušala da privede Dragana J. Vučićevića
GLAVNOG urednika Informera Dragana J. Vučićevića sudska straža u Palati pravde danas je privela, a zatim i pustila.
FOTO: Printscreen InformerTV
Vučićević se javio u naš program i istakao da su pokušali da ga privedu.
- Sudska straža me je privela, ali su me pustili jer nemaju nikakvog osnova. Laž je da ne sme da se snima. Ne sme da se snima u sudnici. U hodniku sme. Nisam snimao profesionalnom kamerom, već svojim telefonom. Pošto su jutros bili Štimac, Majlat i Veselinović, pitao sam ih da li će da me pojure i linčuju – tako su nastali snimci.
Podsećam da je Ćuta tajno snimao mene, da je Dragan Đilas takođe snimao i da nikada nisu privedeni niti opomenuti. To pokazuje da su delovi države oteti i da se dešava to što se dešava. Ali ja se ne plašim. Ako se ovako bahato ponašaju, kako bi se tek ponašali da su na vlast - rekao je kratko naš glavni urednik u uključenju u program Informer TV.
Podsetimo, Vučićević je danas pre prvog Kolegijuma imao suđenje sa propalim košarkašem i blokaderom Vladimirem Štimcem. Navodno, razlog za pokušaj privođenja je taj što je Vučićević snimao telefonom u holu ispred sudnice.
Naš glavni urednik ponovo je došao u Palatu pravde na sledeće ročište povodom tužbe tužioca za visokotehnološki kriminal Borisa Majlata.
BONUS VIDEO - BLOKADERI SE HVATAJU ZA MILOVE MEDIJE: Nemoćni potiv Vučića, šire laži putem crnogorskih glasila
Preporučujemo
SKANDALOZNO! Blokaderski sud u Kragujevcu izdao nalog za hapšenje Dragana J. Vučićevića
20. 01. 2026. u 23:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)