OBLEPILI PLAKATE U NOVOM SADU Evo kako blokaderi doživljavaju slobodu govora!

U Novom Sadu blokaderi su noćas polepili plakate sa imenima i fotografijama dekana fakulteta samo zato što im se ne sviđa kako se izjašnjavaju na sednicama organa Univerziteta vezano za izbor Jelene Kleut - strašno.

OBLEPILI PLAKATE U NOVOM SADU Evo kako blokaderi doživljavaju slobodu govora!

Foto: Novosti

Na plakatima su pored fotografija i imena dekana i članova Senata Univeziteta napisali "Kako ste glasali?” i “Odgovornost”.

Plakati su izlepljeni u centru grada i u univerzitetskom kampusu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ENERGENTI I LOGISTIKA POD PRITISKOM: Kako globalna tržišta utiču na cene proizvoda