NAJVEĆE MOGUĆE PRIZNANJE IZ HRVATSKE! Vučić je mnogo ozbiljnije i mudrije pregovarao sa Francuskom i napravio za Srbiju najbolji mogući posao
NAJOZBILjNIJI hrvatski vojni analitičar Igor Tabak poručio hrvatskim vlastima da je Aleksandar Vučić je mnogo ozbiljnije i mudrije pregovarao sa Francuskom i napravio je za Srbiju najbolji mogući posao.
Foto: Printskrin/Jutarnji
- Tek će se pokazati i je li uz željene modernizacije ipak bilo bolje kupovati žestoko rabljene borbene avione ograničenih sposobnosti i paketa naoružanja - ili su ipak bili pametniji naši istočni susjedi, koji su u startu platili poprilično više, ali zato dobivaju i bitno opsežnije pakete opreme na novim avionima radikalno dužeg korisnog letnog resursa - napisao je Tabak za "jutarnji" u svojoj analizi.
Foto: Printskrin/Jutarnji
Preporučujemo
VUĆIĆ O ZVEZDI: Ne znam šta će Zvezda da uradi, bio bih srećan da igra fajnal for
12. 03. 2026. u 22:47
VUČIĆ IZNEO CRNE PROGNOZE ZA SVET: Ljudi budite mirni! Mi ćemo Srbiju da sačuvamo i ostavimo u miru, drugi neka sada ratuju
12. 03. 2026. u 21:01 >> 22:45
NA GRANIČNOM PRELAZU BADOVINCI: Sprečen pokušaj krijumčarenja četiri raketna bacača
12. 03. 2026. u 22:43
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)