OVO JE RASPAD SISTEMA, SVAKI PLENUM ZA SEBE: "Bogu hvala da smo na vreme provalili lažnu studentsku listu"

NAKON objave plenumaša iz Novog Sada da Đilasova anketna komisija nije dobrodošla u Novom Sadu, komentari samo ređaju.

ОВО ЈЕ РАСПАД СИСТЕМА, СВАКИ ПЛЕНУМ ЗА СЕБЕ: Богу хвала да смо на време провалили лажну студентску листу

Foto: Printskrin

Na društvenim mrežama bruje o raspadu sistema u redovima blokadera. 

"Ovo je raspad sistema, svaki plenum za sebe, gde je još nešto ostalo", "Ništa osim pešačenja i biciklarenja više nismo u stanju da uradimo", "Bogu hvala da smo na vreme provalili lažnu studentsku listu" - samo su neki od komentara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu