NA SVOME NISU DOBRODOŠLI: Na zidu dvorišta crkve u Kosovskoj Vitini ispisani pogrdni grafiti protiv Srba i SPC
17. 09. 2025. u 15:29
NA ZIDU dvorišta crkve Svete Petke u Kosovskoj Vitini osvanuli su pogrdni grafiti usmereni protiv srpskog naroda i Srpske pravoslavne crkve, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju.
Povezane vesti

NA KRAJU JE BACILI U KONTEJNER: Tzv. kosovka policija na Brnjaku oduzela i pocepala zastavu srpskog pevačkog društva
TAKOZVANA kosovska policija je na punktu Brnjak kod Zubinog Potoka oduzela zastavu srpskog Udruženja žena centralnog Kosova i pevačke grupe "Kosovke" iz Batusa kod Kosova Polja, pocepala je i bacila u kontejner.
02. 09. 2025. u 12:00

POČELO SUĐENJE IGORU POPOVIĆU: Presuda u 14 sati (VIDEO)
PRED Osnovnim sudom u Prištini počelo je suđenje Igoru Popoviću, pomoćniku direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju.
08. 08. 2025. u 10:33

OPTUŽNICA BEZ DOKAZA I SVEDOKA: Pred Osnovnim sudom u Prištini iznete završne reči u predmetu protiv četvorice Srba sa severa KiM
PRED Posebnim odeljenjem Osnovnog suda u Prištini danas su prilikom iznošenja završnih reči u slučaju protiv Miluna Milenkovića, Dejana Pantića, Aleksandra Vlajića i Miomira Vakića advokati odbrane ukazali da je optužnica bez ijednog dokaza.
25. 07. 2025. u 16:20

KROV NAD GLAVAMA KAO PLEN PRIŠTINE: Kurtijev režim prešao na novi vid terora - preti masovnim oduzimanjem stanova od Srba
OPASNIM metodama policijskog i sudskog progona Srba na Kosovu i Metohiji, režim Aljbina Kurtija pridodao je još jedan - da se našim sunarodnicima pravnim zavrzlamama i nakaradnim tumačenjima zakona otme imovina, a oni ostave bez krova nad glavom.
25. 07. 2025. u 10:35

"KIDNAPOVALI SU PREDSTAVNIKA VLADE SRBIJE!" Petković: Sve diplomatske predstavnike prvo ću pitati šta je Popović pogrešio u vezi sa OVK
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da hapšenje njegovog pomoćnika Igora Popovića nije „obično hapšenje“ već kidnapovanje predstavnika Vlade Srbije. Uz konstataciju da gotovo niko iz međunarone zajednice nije reagovao, istakao je da će njegovo prvo pitanje za sve diplomatske predstavnike sa kojima bude razgovarao u narednom periodu, biti - šta je to Popović pogrešio kada je zločince OVK nazvao teroristima.
22. 07. 2025. u 12:35
Najnovije iz rubrike

VUČIĆ SA LI MINGOM SUMIRAO NEDAVNU POSETU PEKINGU: Akcenat na sastanku sa Si Đinpingom (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom sa kojim je sumirao najbitnije aspekte njegove nedavne posete Pekingu koja je, kako je naveo, otvorila dodatne mogućnosti za produbljivanje sveobuhvatnih veza između dve zemlje.
18. 09. 2025. u 13:10

KAKAV SKANDAL! Junajted grupa: Šolak nudio Telekomu da ugasi N1 i Nova S za 120 miliona evra!
LICEMERJE lažnog borca za medijske slobode Dragana Šolaka razobličeno je kao nikada do sada. U zvaničnom saopštenju za javnost kompanije Junajted Grupa, gde Šolak ima status razvlašćenog manjinskog suvlasnika, ističe se da je ovaj tajkun u januaru ove godine kontaktirao Telekom Srbija sa predlogom da praktično ugasi televizije N1 i Nova S, a da on zauzvrat dobije oko 120 miliona evra! Pritom, urednici i novinari ovih medija uopšte nisu znali šta im gazda radi.
18. 09. 2025. u 12:20

KLUB MRZITELJA SRBIJE: Brandšteter, NEOS i beogradski učenici
Helmut Brandšteter, austrijski evroposlanik i promoter tzv. evropskih vrednosti, deceniju unazad vodi opsesivnu kampanju protiv Rusije, Kine, srpskog naroda i svega što miriše na suverenitet. Taj radikalni liberal, važan čovek stranke NEOS, uživa gotovo kultni status kod domaćih opozicionih figura poput Marinike Tepić, Pavla Grbovića i Borka Stefanovića, koji se utrkuju da mu se približe i udovolje.
18. 09. 2025. u 12:09

ŽIVELA SLOBODNA SRBIJA! Vučić na sastanku sa vojnim vrhom - U subotu će građani Srbije videti moćnu srpsku armiju
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom odbrane Bratislavom Gašićem, načelnikom Generalštaba Vojske Srbije generalom Milan Mojsilovićem i pomoćnikom Ministra odbrane Nenadom Miloradovićem.
18. 09. 2025. u 11:00

OGLASIO SE SINIŠA VUČINIĆ ZBOG IZJAVE O PAVLU CICVARIĆU: Istrgnuto je iz konteksta, izvinjavam se njemu i njegovoj porodici
SINIŠA Vučinić se oglasio javnim pismom nakon izjave da je moguće da će Pavle Cicvarić, blokader iz Užica, biti ubijen kako bi se dao novi žar protestima, ističući da su njegove reči istrgnute iz konteksta.
18. 09. 2025. u 10:04
Komentari (0)