NERVOZA I HISTERIJA SU SVE VEĆI Vučić: Blokaderi nemaju šta drugo da ponude sem uništavanja Srbije
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je na TV Informer o situaciji u našoj zemlji.

Foto: Novosti
Nervoza je sve veća, i histerija, jer nemaju šta drugo da ponude - koji program, sa čime da idu na bilo kakve izbore? Nataše Kandić ili Mila Lompara, Bože Prelevića? To su tri stvari gde ne postoji nikakav program - to je "dajte mi samo nešto da uništimo Srbiju". Sa tim programom da idemo na izbore - pa nemoguće je. Ovo sve rade zato što su to sve znali od početka. I sve to je spolja organizovano, mogli ste da vidite po reakciji pojedinih političara sa Zapada, danas. Sve je to Potpuno vam je jasno ko stoji iza svega toga, iako je i sinoć svakom normalnom čoveku sve bilo jasno.
Preporučujemo

SLIKA DVE SRBIJE: Jedna koja želi da ide napred i jedne kojoj su jezik motka i sekira
14. 08. 2025. u 22:18

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)