BOLEST FAŠISTIČKIH BLOKADERA; Pantić-Pilja o pretnjama pred kućom bivšeg premijera Vučevića u Novom Sadu
ČLAN Predsedništva SNS Biljana Pantić Pilja reagovala je na fašističke ispade blokadera u Novom Sadu pred kućom Miloša Vučevića.
Foto printskrin Instagram/biljana_pantic_pilja
Ona je na svom Instagram nalogu napisala:
Fašizam je kad ne date deci da idu u školu.
Fašizam je kad ne date studentima da polažu ispite.
Fašizam je kad dođete ispred kuće svog političkog neistomisljenika, njega i njegove porodice i pozivate na linč.
Bolest je kad na skup gde pozivate da se neko linčuje povedete i decu.
Ali ne treba ovo da čudi.
Ovo je posledica sudskih odluka, ovo je posledica propagandne masinerije Šolaka.
Najavio je ovo Jova Bakić. Da će nas vijati po ulicama i dinstati.
Ali da dođete pred kuću gde je porodica, pa vi ste bolesni!
Razboleli ste se od mržnje i željom za vlašću.
Ovo se u istorij nije dogodilo.
Sem za vreme fašista.
Preporučujemo
BLOKADERI TERORISTI OPKOLILI KUĆU U KOJOJ ŽIVI MILOŠ VUČEVIĆ SA PORODICOM (VIDEO)
15. 07. 2025. u 20:56
OPŠTA TUČA MEĐU BLOKADERIMA: Svađa na relaciji Aleksandar Kavčić - Miroslav Aleksić
15. 07. 2025. u 19:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (17)