OPŠTA TUČA MEĐU BLOKADERIMA: Svađa na relaciji Aleksandar Kavčić - Miroslav Aleksić
MEĐU blokaderima i onima koji ih podržavaju svakim danom sve veći okršaji! Poslednji primer rasula među bloakaderima su tenzije na relaciji Aleksandar Kavčić - Miroslav Aleksić.
Foto: Printscreen
Naime, Aleksandar Kavčić, osnivač Fondacije "Alek Kavčić", rekao je da je javni poziv poslanika Miroslava Aleksića iz Narodnog pokreta Srbije, upućen svim političkim akterima, nevladinim organizacijama, a između ostalog, i studentima, neprincipijelan i veoma neodgovoran.
Kavčić je poručio Aleksiću i svim narodnim poslanicima za koje su, kako je naveo, na izborima 2023. glasali opoziciono nastrojeni građani, da se "manu ćorava posla i da već danas potpišu zahtev za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora".
Kavčić je takođe, Aleksićevo "sopstveno istrčavanje" ispred ostatka blokadera ocenio kao "zlonamerno".
BONUS VIDEO:
SKANDAL: Na RTS-u pričaju o genocidu u Srebrenici?!?
Preporučujemo
MESAROVIĆ PORUČILA: Pretnje Vučeviću linčom dokaz fašističke politike blokadera
15. 07. 2025. u 18:26
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (16)