"ĐOKIĆ JE UČESTVOVAO U POKUŠAJIMA RUŠENJA DRŽAVE" Vučić: Razgovaraću sa ljudima iz stranke i tražiću da podrže Macuta
29. 06. 2025. u 11:52
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima iz Palate Srbija, ističe da je Đokić pokazao apsolutnu neodgovornost i da je učestvovao u pokušajima rušenja države.
Rektor Djokić ne bi trebalo da predstavlja beogradski univerzitet jer je radio sve protivno interesa studenata
Ako su tvrdnje predsednika tačne, onda je Đokić potpuno kompromitovao svoj akademski i moralni kredibilitet
Nevjerovatno je da neko ko vodi visokoobrazovnu instituciju može biti povezan s pokušajem rušenja države. To je dno.
Evidentno je da rektor podrzava nasilje a ne Zakon!
Срамотно је када се неко са позиције академске части сврста уз оне који руше поредак и наносе штету држави.
Ђокић је изабрао страну – али не страну народа!
Rektor Djokić je direktno učestvovao u pokušajima da se sruši država i za to treba i mora da odgovara
Људи виде ко гради, а ко руши – Србија је уз Вучића!
Rektor je znao šta se sprema i opet je bio govornik na tom skupu.
Neozbiljnost rektora je udar na obrazovanje i narod!
Jasno je ko je za državu, a ko protiv nje!
Đokić nikako više ne sme biti rektor jer agituje protiv Srbije
Neozbiljnost rektora je udar na obrazovanje i narod !
Momentalno da se sankcionise ovaj covek.
Rektor Djokic mora biti smenjen sa svoje funkcije!
Djokic je učestvovao u pokušajima rušenja države.
Ne bi ti kod mene jeo leba 40es dana
Povezane vesti

"PLJAČKAJU OVU DRŽAVU, PA RUŠE DRŽAVU IZNUTRA" Vučić o društvu sa slike tužioca Nenadića - "Napunili su džepove; biće mnogo istraga!"
GOSTUJUĆI u Nacionalnom dnevniku na televiziji Pink, predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je i fotografiju sa druženja podstrekača i organizatora blokadera, na kojoj se nalazi i tužilac za organizovani kriminal Mladen Nenadić, koja je dokaz pristrasnosti dela tužilaštva u svakom predmetu koji nosi političku težinu. Kako je naglasio, iza svega se krije mnogo ozbiljnija pozadina, a javnost će uskoro saznati, kako je rekao, šokantne detalje.
10. 07. 2025. u 19:32

"NE BRINITE, DRŽAVA I NAROD SRBIJE UVEK NA KRAJU POBEDE" Vučić: Radujem se Lusu iz Raške što otvara 300 mesta u Kruševcu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić poslao je moćnu poruku da Srbija na kraju uvek pobeđuje.
29. 06. 2025. u 12:32

NA PROTESTU TRI PUTA MANJE BLOKADERA NEGO 15. MARTA: Vučić raskrinkao kakvim trikovima se služe blokaderi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se građanima iz Palate Srbija, tim povodom ističe da su se blokaderi služili trikovima za vreme protesta.
29. 06. 2025. u 11:46

"PRVI SKUP U ISTORIJI SRBIJE DA SE POZIVA NA NASILJE" Vučić: To neće proći bez odgovornosti, svi će odgovarati! Čudo je da nemamo mrtvih
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Palate Srbija posle nasilnog protesta blokadera i brutalnog napada na policiju.
29. 06. 2025. u 11:03 >> 11:52

KRALJ U CENTRU, TABLA OSTALA ČISTA: Pobeda Aleksandra Vučića na Vidovdan – u stilu najvećeg šahovskog velemajstora!
U SLOŽENOJ političkoj partiji koja se razvijala tokom decembra i januara, Aleksandar Vučić je demonstrirao retko viđenu kombinaciju hladnokrvnosti, strateške pronicljivosti i institucionalne stabilnosti.
29. 06. 2025. u 09:13
Najnovije iz rubrike

NA PONOS SRBIJE I DANAŠNJIH GENERACIJA, VRATILI SMO DVA VELIKA RATNA KOMANDANTA! Ćerka generala Pavkovića zahvalila lideru SNS-a
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je u specijalnoj emisiji "Dobro došao, generale", na Informer TV, koja je posvećena povratku generala Nebojše Pavkovića u Srbiju, da je najvažnije da je general Pavković u Srbiji, te da je to ko je koliko pomogao manje bitno.
29. 09. 2025. u 22:41

OVO JE PAVKOVIĆ POTPISAO PRE NAPUŠTANJA ZATVORA: Sedam tačaka koje mora da ispoštuje
GENERAL Nebojša Pavković vratio se juče u Srbiju avionom Vlade, nakon što je Međunarodni rezidualni mehanizam u Hagu doneo odluku o njegovom prevremenom puštanju sa kazne od 22 godine zatvora, i to zbog ugroženog zdravstenog stanja.
29. 09. 2025. u 21:35

"BRAVO, NOBELOVCI!" Jovanov: Blokaderi saopštili da im od tri obroka, dva plate stranci
ŠEF poslaničkog kluba Srpske napredne stranke u Narodnoj skupštini Milenko Jovanov na svom nalogu na društvenoj mreži Iks odgovorio je na izjavu studenta u kojoj navode da "nema inostranstva, jeli bismo jedan obrok dnevno".
29. 09. 2025. u 20:57

VUČIĆ NA OBELEŽAVANJU NACIONALNOG DANA KINE: Srbija i Kina nastavljaju zajedno, za mir, razvoj i bolji život naših građana (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine i 70 godina prijateljstva naroda Kine i Srbije.
29. 09. 2025. u 20:25

ČELIČNO PRIJATELJSTVO Li: "Kina i Srbija su 70 godina delile teškoće i koračale napred ruku pod ruku"
AMBASADOR Kine u Beogradu Li Ming izjavio je večeras, na prijemu povodom Nacionalnog dana Kine u Hotelu Hajat, kojem prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da se ove godine obeležava i 70 godina prijateljstva između naroda Kine i Srbije i da je ono s vremenom sve jače.
29. 09. 2025. u 20:25
Komentari (21)