GENOCID REVOLUCIJA! POGLEDAJTE KAKO BLOKADERI GODINAMA VODE ISTU POLITIKU: Srušiti Vučića, pa priznati da su Srbi genocidan narod!
24. 06. 2025. u 09:21
DA nema razlike između blokadera i opozicije govori činjenica da zastupaju iste stavove i da se zdušno zalažu da Srbe treba proglasiti za genocidan narod. Sve je postalo jasno nakon gostovanja blokaderke Emine Spahić u "Utisku nedelje" koja je rekla da će se za te skandalozne stavove zalagati baš na Vidovdan. U nastavku pogledajte šta su svi oni govorili.
Povezane vesti

"SRBI SU POČINILI GENOCID U SREBRENICI": Blokaderi više ni ne kriju - nema nikakve razlike između njih i opozicije! Evo zašto hoće na izbore
OTKLOLjENA je svaka sumnja o tome kakav je odnos blokadera prema događajima u Srebrenici, a zanimljivo je da iste stavove imaju i svi viđeniji opozicionari.
23. 06. 2025. u 13:52

"TO ŠTO ONI RADE NANOSI NEVEROVATNU ŠTETU SRBIJI" Brnabić: Direktno rade suprotno interesima svoje zemlje
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je u uključenju iz Brisela na TV Pink da opozicija radi protiv interesa svoje države.
04. 06. 2025. u 15:58

“I PO KIŠI, I PO BLATU, J***MO VAM SRPSKU VLADU!”: Blokaderka Emina poručila da su Srbi genocidni, a pre toga predvodila antisrpsku rulju
VOĐA blokadera Emina Spahović u Šolakovom "Utisku nedelje" govorila je da su Srbi genocidan narod, a pre 4 dana je prevodila proteste u Novom Pazaru gde su njeni sledbenici pevali: "I po kiši, i po blatu, j*****o vam srpsku vladu!"
24. 06. 2025. u 09:09

DOKAZ DA SU BLOKADERI I BIVŠA VLAST ISTI: Đilas je i ranije tražio da se Srbi proglase za genocidan narod (VIDEO)
BLOKADERI se na Vidovdan okupljaju kako bi zatražili izbore u nameri da na vlast dovedu one koji bi ceo srpski naroda označili kao genocidan.
23. 06. 2025. u 13:38

OVO SU ZAŠTITNA LICA BLOKADERA: NJihove izjave jasno govore šta bi se desilo sa Srbijom kada bi se dočepali vlasti (VIDEO)
DINKO Gruhonjić, Sonja Biserko, Nataša Kandić - ovo su zaštitna lica blokadera u Srbiji.
09. 06. 2025. u 10:43
Najnovije iz rubrike

MALOVIĆ NA POZIV KRENI-PROMENI DA SE UHAPSI VUČIĆ: Žestoko odgovorila Manojloviću
VLADANKA Malović, šef Informativne službe SNS, reagovala je na poziv Kreni-promeni na čelu sa Savom Manojlovićem da se na Vidovdan uhapsi predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
25. 06. 2025. u 13:06

SKANDAL! KRENI-PROMENI POZVAO NA HAPŠENJE VUČIĆA NA VIDOVDAN: Hoće da utamniče šefa države jer ne da da se Srbi proglase za genocidan narod
POKRET Kreni-Promeni pozvao je danas građane da se odazovu pozivu blokadera na protest 28. juna u Beogradu. Oni su u svom pozivu pozvali na hapšenje predsednika Srbije Aleksadnra Vučića.
25. 06. 2025. u 12:59

Branko Stamenković - tužilac plaćen da ruši državu iznutra
BRANKO Stamenković, predsednik Visokog saveta tužilaštva, sve češće je tema u političkim i pravosudnim kuloarima, ali i predmet kritike u delovima javnosti koji smatraju da se iza maske pravne nepristrasnosti krije vrlo konkretna politička agenda. Njegov mandat i odluke koje donosi, a posebno one koje ne donosi, otvaraju pitanje: Da li je Stamenković tu da štiti zakon, ili da ga koristi kao sredstvo obračuna sa medijima i ličnostima koji nisu po meri jednog dela političkog establišmenta?
25. 06. 2025. u 12:54

ANTISRPSKA KAMPANJA TRAJE ČETIRI GODINE Ovako je Šolakov novinar žigosao Srbe, kao što bi i blokaderi u subotu! (VIDEO)
BLOKADERI organizuju skup u subotu u nameri da srpski narod proglase genocidnim, a ova kampanja nije počela juče, traje već četiri godine
25. 06. 2025. u 12:09

KROKODILSKA ČELJUST NATAŠE KANDIĆ (VIDEO)
NATAŠA Kandić živi za dan da Srbi kleknu ili bar pokleknu.
25. 06. 2025. u 11:06
Komentari (0)