HAJKA PROTIV SRBA I SRBIJE: Sramna kolumna u blokaderskom listu "Danas" - udarili i na patrijarha
U BLOKADERSKOM listu "Danas" nastavljena je hajka protiv Srba i Srbije, a pred skup blokadera na kome su najavili da će raskrstiti sa svime što je srpsko!
Printskrin
Naime, u opskurnom tekstu pod naslovom "Eho iz Foče se još čuje", najprljavije je autor teksta Nikola Krstić udario na Srpsku prvoslavnu crkvu i SANU.
On optužuje patrijarha za sadizam i ratnozločinačku eksplotaciju, kao i za pokretanje svih ratova na teritoriji bivše SFRJ. Autor se nada da će se pojaviti neka nova vlast koja će se obračunati sa kako kaže zločincima.
Jasno je da je blokaderka Emina Spahić u emisiji "Utisak nedelje", gde je zatražila da se Srbi žigošu kao genocidan narod, pustila "probni balon", a da je plan blokadera da zahtevaju da srpski narod bude jedini krivac za sve ratove i zločine u ratovima u bivšoj Jugoslaviji!
Printskrin
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONA JE ZLA!" Ova poznata srpkinja je zaova Snežane Đurišić (FOTO)
"MALO je zla, ali je naša..."
02. 11. 2025. u 16:10
Komentari (0)