NI POSLE 13 GODINA, OPOZICIJA NE MOŽE NIJEDNU OPŠTINU DA OSVOJI: Osim jedne gradske - Medijane u Nišu
08. 06. 2025. u 23:38
DANAŠNjI izbori pokazali su da opozicija ni posle 13 godina ne može da osvoji nijednu opštinu u Srbiji, osim jedne gradske opštine - Medijane u Nišu.
Povezane vesti

JOVANOV: I posle sedam meseci haosa i nasilja opozicija izgubila izbore
ŠEF poslanika SNS u Skupštini Srbije Milenko Jovanov izjavio je da je opozicija na prvim izborima “posle sedam meseci nasilja, iživljavanja, pretnji, haosa i blokada” opet izgubila i ironično pozvao opozicione lidere da nikada ne napuste politiku.
10. 06. 2025. u 12:18
Najnovije iz rubrike

PROTESTI U SRBIJI SVE NASILNIJI: Da li NVO organizuju državni udar po ukrajinskom scenariju? (VIDEO)
BLOKADE u Srbiji traju već devet meseci i iako su počeli kao građanski bunt zbog pada nadstrešnice i pogibije ljudi u Novom Sadu, vremenom su dobili političku konotaciju, a blokaderi su pokazali svoje pravo lice. Poslednjih dana poprimili su izraženije oblike nasilja. Paljenje kontejnera, sukobi sa policijom, demoliranje imovine i blokade saobraćajnica sve češće postaju svakodnevna slika u većim gradovima.
18. 08. 2025. u 13:02

"NAŠ DARKO UPRAVO NAPUŠTA BOLNICU" Vučić objavio fotografiju sa Glišićem - Za mesec dana vraća se redovnim dužnostima (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom zvaničnom Instagram profilu fotografiju sa ministrom Darkom Glišićem koji danas izlazi iz bolnice.
18. 08. 2025. u 12:27

BLOKADERI PALIKUĆE SKINULI MASKE: Traže zaštitu od Bundestaga i da Nemačke šalje svoje diplomate na proteste
BLOKADERI su po ko zna koji put prevazišli sami sebe. Ovaj put su se dosetili da traže zaštitu i od Bundestaga.
18. 08. 2025. u 12:06

BRKOVIĆ PRE I POSLE PRIVOĐENJA GOSTOVAO U ISLAMISTIČKIM MEDIJIMA: Zašto antisrbin traži baš njihovu podršku? (VIDEO)
PREDSTAVNIK antisrpske opozicije Brajan Brković, dobro poznat kao jedan od predvodnika haosa u Vrbasu, pre i posle privođenja utehu je potražio upravo u islamističkim medijima.
18. 08. 2025. u 12:03

MILIVOJEVIĆ UDARA POSLEDNJI EKSER! Odrekao se blokadera, neće ni izbore, okuplja svoje ljude i traži da mu se preda vlast! (VIDEO)
LIDER Demokratske stranke Srđan Milivojević udario je poslednji ekser na bilo kakvu saradnju sa blokaderima teroristima i eventualnu zajedničku listu za predstojeće izbore.
18. 08. 2025. u 11:53
Komentari (0)