KO JE SA UNIVERZITETA PLANIRAO PUČ: Ko je koga zvao u Vojsci, ko je planirao i ko je to na kraju platio?! - Brnabić o puštanju terorista
NIKO u ovoj zemlji nije iznad Ustava i zakona pa ni rektor Đokić, koji je pomislio da jeste, da mu kažem da nije, i da ga zamolim da više ne ponižava našu zemlju i sve naše građane time što misli da zakoni za njega ne važe i na kraju dolazi vreme odgovornosti, rekla je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić naglasivši da je lepo predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao da vreme pravde dolazi.
novosti
Ovo je rekla je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić gostujući na TV Pinku, te naglasila da jepredsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao da vreme pravde dolazi.
Ona je pomenula je i grupu u bekstvu koja je navodno vodila "kafanski razgovor" u prostorijama jedne politčke stranke i 3. novembra organizovala nasilje u Novom Sadu.
- Isti ti ljudi nastavili su da planiraju nasilje za skup 15. marta u Beogradu, a 14. marta, dan pošto je izašao snimak, svi su se ogradili od njih. Zašto kad su to kafanski razgovori..., rekla je a potom javno upitala:
FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ
- Ko je sa Beogradskog univerziteta planirao vojni udar - puč, dajte imenom i prezimenom, ko je kontaktirao s bilo kim i sa kim iz Vojske Srbije, i ko im je iz Vojske obećao da će vojska izaći na ulice ako bude potrebno 15. marta. Ko je zvao, ko je planirao i ko je to na kraju platio! - upitala je Brnabić povodom, kako je rekla, sramne odluke apelacije da se pomenutima odredi kućni pritvor.
Ona je dodala da čim je tu meru apelacija izrekla, to znači da su poznati svi odgovori, ko je, šta i s kim iz Vojske dogovarao za puč, pa je javno pozvala da kažu i otkriju sve.
Brnabićeva je govorila o puštanju ekstremista iz pritvora.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (13)