PRVA VUČIĆEVA PORUKA PO DOLASKU U RUSIJU: Posle mnogo godina opet u Moskvi, ponosan sam na antifašističku borbu srpskog naroda
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se nakon što je sleteo na moskovski aerodrom Vnukovo.
Foto printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
On je na svom Instagram nalogu napisao:
- Posle mnogo godina, opet u Moskvi. Ponosan na antifašističku borbu mog srpskog naroda i zahvalan za ogromnu pomoć koju smo imali od Crvene Armije prilikom oslobađanja Srbije.
Avion u kome se nalazio predsednik Srbije Aleksandar Vučić uspešno je sleteo u Moskvu, a ova informacija je potvrđena putem najgledanije ruske televizije"Rusija 24", koja je uživo prenosila dolazak srpskog predsednika.
Predsednik Srbije dočekan je sa crvenim tepihom i počasnom gardom. Kako je njegov doček izgledao, pogledajte u posebnoj vesti klikom ovde.
Podsetimo, avion kojim je predsednik Vučić prethodno krenuo u Moskvu kako bi prisustvovao obeležavanju Dana pobede, sleteo je privremeno u Bakuu jer nije imao dozvolu za nastavak leta zbog borbenih dejstava između Rusije i Ukrajine.
Vučić je potom nastavio let ka Moskvi pošto je posada njegovog aviona dobila odobrenje za nastavak leta.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (44)