VUČIĆ SUTRA SA PRESEDNIKOM KIPRA: Hristodulidis do subote u radnoj poseti Srbiji
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić ugostiće sutra predsednika Republike Kipar Nikosa Hristodulidisa, koji će do subote boraviti u radnoj poseti Srbiji.
Foto: Instagram
Tête-à-tête sastanak dvojice predsednika biće održan od 10.05 časova u Palati Srbija, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Plenarni razgovor delegacija Srbije i Kipra, predvođenih Vučićem i predsednikom Hristodulidisom predviđen je za 10.50.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (27)