OPŠTINA VELIKA PLANA NA SVENARODNOM SKUPU: Sve smo ovo spremili samo za ovaj skup - svi podržavamo našeg predsednika (VIDEO)
IZ opštine Velika Plana došli su na svenarodni skup u Beogradu, kako bi podržali predsednika Aleksandra Vučića.
Foto: Printskrin
- Spremili smo bogatu kulturnu, umetničku i gastronomsku ponudu. Ovo je sve sveže, bukvalno smo juče spakovali. Došli smo da podržimo celu ovu priču - kaže Goran Marjanović, ispred Turističke organizacije Velika Plana.
Podsetimo, predsednik Vučić će danas sa narodom nositi najveću zastavu koja će biti razvijena na ulicama Beograda.
Centralni dan svenarodnog skupa biće u sutra, 12. aprila, kada će se održati glavni sabor, praznik naroda, države i zajedništva, i kada će se građanima obratiti predsednik Srbije Alekasandar Vučić.
Tokom ova tri dana, građani će imati priliku da učestvuju u brojnim aktivnostima, a sve će kulminirati predstavljanjem nove političke platforme i izborom imena Pokreta.
Pet zahteva velikog skupa
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izneće pet zahteva u subotu - to će biti zahtevi sabora.
Kako smo saznali, u pitanju su zahtevi koji nikog ne ugrožavaju, niti ometaju bilo čiji rad i ne krše Ustav. Veoma su jednostavni, jasni i u korist celog naroda Srbije.
Kako igledaju poslednje pripreme pred početak skupa čitajte u našem blogu uživo KLIKOM OVDE.
Preporučujemo
UOČI SVENARODNOG SKUPA: Advokat Pavle Staničić za "Novosti" (VIDEO)
11. 04. 2025. u 13:17
I PENZIONERI DOLAZE NA SVENARODNI SKUP: Ova država mi je dala sve! (VIDEO)
11. 04. 2025. u 12:31
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (4)