VELIČANSTVENO: Srbi sa KiM velikim transparentom poslali snažnu poruku na putu za Beograd (FOTO/VIDEO)
06. 04. 2025. u 19:47
SRBI sa KiM krenuli su za Beograd da daju podršku predsedniku Vučiću
Srbi sa Kosova krenu li za Beograd. Nedmeta im ni sneg sto pafa.
Srbi sa Kosova velikim trasparentom poslali snaznu loruku na putu za Beograd.
Polako, ali sigurno napreduju. Nemaju, kao tamo neki studenti, koji navodno voze bicikle, nikakve kamione da ih čekaju i prebace dalje.
Ovi ljudi pokazuju koliko podržavaju predsednika Vučića i njegov rad. Odanost i ljubav prema našoj zemlji i vođi je neverovatna!
Veličanstveni prizor!! Pobediće Srbija
Srbi sa KiM podržavaju politiku predsednika Vučića
Srbi sa KIM su rodoljubi,junaci savremenog doba ,kojima se svi divimo.
Srbi sa Kosova i Metohije su još jednom pokazali nevjerojatnu hrabrost i odlučnost, krećući peške ka Beogradu sa transparentom "Kosovo je Srbija", što je snažna poruka podrške predsedniku Vučiću.
na ovom skupu cemo pokazati nasu slogu i borbu za naprednu Stbiju
Oni su nas ponos,ni loše vreme ih nije zaustavilo
Ovako se pokazuje ljubav i borba za svoj narod
Vučić ima ogromnu podršku Srba sa KiM
Nema snaznije poruke od ove, svaka vam cast narode
srpski narod daje veliku podrsku Vucicu
Svaka cast ovim hrabrim ljudima koji su peske krenuli ka Beogradu
Ovako se dokazuje ljubav prema otadzbini
Povezane vesti

"DOSTA JE BILO POVLAČENJA PRED NAJGORIMA" Vučić najavio: Sutra put Beograda kreće najveća kolona Srba sa KiM, nikada to niste videli
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će sutra ujutru put Beograda krenuti najveća kolona Srba sa KiM ikada.
11. 04. 2025. u 18:11

EMOTIVNO! Video koji nijednog Srbina neće ostaviti ravnodušnim: Srbi koji pešače za Beograd i scena koja slama srca (VIDEO)
Dok se promrzli zbog snega i mećave koja ih je sačekala na putu, probijaju do Beograda, Srbi sa Kosmeta nisu odustali u nameri da dođu do prestonice, kako bi na skupu, koji će biti održan od 11. do 13. pružili podršku predsedniku Vučiću.
07. 04. 2025. u 09:13 >> 09:13

OVO MOGU SAMO SRBI S KiM KOJI SU PEŠKE KRENULI ZA BEOGRAD: Dok sneg veje oni ne ispuštaju zastavu Srbije (FOTO)
SRBI sa KiM krenuli su peške po najtežem vremenu ne bi li pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
06. 04. 2025. u 19:26
Najnovije iz rubrike

ROKFELER PLAĆA NVO KOJE ORGANIZUJU BLOKADERSKI FESTIVAL KROKODIL: Masne pare uložene da Srbe proglase za genocidan narod
U PERIODU od 27. do 29. juna održaće se antisrpski festival "Krokodil" koji predstavlja prvi korak u kampanji blokadera "Srbi su genocidni". Ceo program festivala koji nosi naziv "Srebrenica - 30 godina posle" koncipiran je na tome da se Srbi proglase genocidnim narodom, a iza festivala stoje i NVO koje finansira Rokfeler.
25. 06. 2025. u 07:00

Novosadski blokaderi najavljuju novo paljenje Srbije u subotu!
BLOKADERI sa Prirodno matematičkog fakulteta u Novom Sadu najavljuju nove nerede u Srbiji za subotu 28. jun.
24. 06. 2025. u 22:41

RUŽIĆ POTPUNO IZGUBIO KOMPAS: Za sve mu kriv Vučić, tvrdi da SNS i evropski put bez SPS-a ne bi postojali?!
BRANKO Ružić iz SPS potpuno je izgubio kompas!
24. 06. 2025. u 21:18

EKSKLUZIVNI MATERIJAL KOJI ĆE ŠOKIRATI SRBIJU: Stižu jezivi dokazi tajnog blokaderskog delovanja protiv srpskog naroda i države
OD sutra, 25. juna, kreće specijalno izveštavanje o delovanju blokadera, megaekskluzivni materijal koji će šokirati Srbiju.
24. 06. 2025. u 21:02

ĐILAS O'LADIO BLOKADERE: "Nećemo se povlačiti sa izbora zbog studentske liste na kojoj ni neće biti studenata!"
DRAGAN Đilas komentarisao je zahteve blokdadera da opozicija ne učestvuje na izborima već da podrži njihovu listu i da im ustupe resurse i logistiku.
24. 06. 2025. u 17:49
Komentari (26)