PALE MASKE: Studenti blokaderi traže Đilasovu vladu
STUDENTI blokaderi sada su konačno skinuli masku kojom su mesecima krili svoju političku ulogu u ostvarivanju rušenja države i jasno rekli da im je cilj Đilasova vlada!
Foto: Printscreen
Kako pišu Šolakovi mediji, studenti iz Niša predlažu Đilasovu vladu, a održali su sastanak sa ''predstavnicima'' ostalih univerziteta u Kragujevcu. Sastanak je, pišu Šolakovi mediji, održan juče.
Sada je konačno jasno- ''pumpaju'' ne da bi poboljšali uslove studiranja, već da bi rušili državu koja im je omogućila odlične uslove da uče i maksimalno rasteretila porodičnu kasu kada je u pitanju izdvajanje za njihove školarine.
Foto: Printscreen
Nema sumnje, oni su promoteri politikantske borbe koja ima za cilj da sruši Srbiju i vrati je u vreme kada su Đilas i ostali antisrbi lomili ekonomsku kičmu zemlje.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)