JEZIVO: Profesorka Univerziteta u Nišu, Irena LJubomirović preti da će političke neistomišljenike juriti do Naisa (FOTO)
ČLANICA Senata Univerziteta u Nišu i profesorka Filozofskog fakulteta dr Irena Ljubomirović otvoreno preti nasiljem političkim neistomišljenicima.

Foto: Printscreen
Ona je na društvenoj mreži Fejsbuk ostavila poruku predsednici Narodne skupštine Republike Srbije, premijeru u ostavci i pristalicama vladajuće stranke u kojoj se između ostalog navodi: "I šta ste očekivali da ćemo da vam raširimo crveni tepih? Kako da ne. Dalje od Niša. Naprednjaci ovde nisu dobrodošli i ne pokušavajte više da se sakupljate i sastančite ovde jer sledeći put ćemo vas juriti do Naisa".

Foto: Printscreen
Kada je prethodne sedmice u Nišu počinjeno nasilje nad građanima koji su se okupili da u Oficirskom domu razgovaraju sa predsednicom Narodne skupštine Anom Brnabić i premijerom Milošem Vučevićem profesorka Ljubomirović viđena je u masi blokadera koji su jajima, flašama i kamenicama nasumično gađali ljude na ulicama Niša i sprovodili svojevrstan linč građana čiji se politički stavovi razlikuju od njihovih.
Podsetimo iste noći povređeno je više od deset lica, dvoje njih zadobilo je teške telesne povrede, a napadnut je i gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović.
Ovakve skandalozne i jezive izjave profesorke Irene Ljubomirović koju su tokom protesta opozicije u Nišu šolakovi i antisrpski mediji pokušali da promovišu kao "nestranačku ličnost" dovoljno pokazuju da umešanost pojedinih univerzitetskih profesora u organizaciji "blokada", širenju mržnje i nasilja, sprovođenju obojene revolucije i rušenju ustavnog poretka Srbije.
Da li će nadležne institucije ali i etička tela Univerziteta u Nišu osuditi ovakvo neakademsko ponašanje i pozive na linč političkih neistomišnjenika od strane jednog univerzitetskog profesora ostaje da se vidi.
BONUS VIDEO:
Dok se Vučić bori za napredak, opozicija bi sve da zaustavi

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)