DOSTA JE VIŠE LAŽI I JEFTINIH TRIKOVA Vučić: Studenti DIF-a su bili inicijatori tuče, provocirali su druge građane

NA poslednji incident u Novom Sadu reagovao je premijer Miloš Vučević.

ДОСТА ЈЕ ВИШЕ ЛАЖИ И ЈЕФТИНИХ ТРИКОВА Вучић: Студенти ДИФ-а су били иницијатори туче, провоцирали су друге грађане

Foto: Tanjug/Milos Milivojevic

Njegovo saopštenje prenosimo u celosti:

-Dosta je više širenja laži i plasiranja lažnih vesti kako bi se uzbunjivala javnost! Istina je da se incident, u kojem su učestvovali neki od studenta DIF- a dogodio u jednom kafiću i potom u centru Novog Sada i da su pomenuti provocirali druge građane i lica za koja sami tvrde da su romske nacionalnosti i bili inicijatori tuče. Bili su u vidno alkoholisanom stanju u kojem ih je zatekla i policija koja je sačinila izveštaj i obavestila dežurnog tužioca o tome. Niko od oštećenih se do 19 časova nije pojavio u policiji da da izjavu, iako su dobili poziv za to, već su se, skoro 20 sati posle incidenta, pojavili sa advokatom i pričom koja nema veze sa istinom. Slične laži su nedavno plasirali i u vezi sa zvučnim topom, i svaki put se pokušava prekrajati istina kako kome odgovara. Ja ću lično podneti krivičnu prijavu protiv svih lica koja šire lažne vesti i uznemiravaju javnost. Dosta je više laži i jeftinih trikova. Istina mora pobediti!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (8)

HALID OTKRIO BOLNU ISTINU: Plaćao alimentaciju, a onda saznao da dete možda nije njegovo