ŠOLAKOV DIREKTOR BESAN ZBOG RASKRINKANOG PLANA MILE PAJIĆ I DINKA GRUHONJIĆA: Od muke počeo da zamuckuje! (VIDEO)
UREDNICI tajkunskih medija u vlasništvu Dragana Šolaka pozeleneli su od muke jer je raskrinkan plan hejtera za napad na Skupštinu Srbije i RTS.
Foto: Printscreen
Da je to zaista tako pokazuje gostovanje Slobodana Georgieva na tajkunskim medijima. Georgiev je toliko besan da je u jednom trenutku čak počeo i da zamuckuje.
Nije mogao da sakrije bes zbog toga što je raskrinkan plan Mile Pajić i Dinka Gruhonjića.
- To je koješta, svi znaju da je to koješta. Grupa neka, ne znam kako ih bih nazvao, TNT grupa, sede negde u nekoj sobi i pričaju kako će sad oni nešto da zauzimaju... Ne znaju ni gde je zgrada, ni gde je ulaz, i sad nam to puštaju, kao oni su spremali napad na RTS... Kakve su gluposti... Zaista... Kakve su to gluposti... - maltene je jedva izgovorio Georgiev.
Pogledajte priloženi snimak:
Preporučujemo
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (8)