PET PRIPADNIKA MUP POVREĐENO U DIVLJANJU OPOZICIJE U NOVOM SADU

PET pripadnika MUP danas je povređeno tokom divljanja opozicije u Novom Sadu.

ПЕТ ПРИПАДНИКА МУП ПОВРЕЂЕНО У ДИВЉАЊУ ОПОЗИЦИЈЕ У НОВОМ САДУ

Foto: Printskrin

Trenutno su na pregledima.

Podsetimo, demonstranti su danas pravili haos ispred Skupštine grada Novog Sada, gde je održana sednica, na kojoj je izabran novi gradonačelnik Žarko Mićin.

Gađali su policiju jajima, jogurtom, toalet papirom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (27)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!