Politika
"BIĆEMO BROJ JEDAN" Vučić otkrio gde je Srbija u Evropi i šta nas čeka
22. 06. 2026. u 12:52
VUČIĆ O "ZVUČNOM TOPU": Ne možete da izmislite nešto što se nije dogodilo
22. 06. 2026. u 11:21
Tenis
ZVEREV PROŠAO DRAMU TOKOM MEČA: Osećao sam se užasno, dao sam sebi previše insulina
21. 06. 2026. u 09:23
Fudbal
VTA LISTA: Arina Sabalenka čuva prvo mesto, Lola Radivojević napredovala
22. 06. 2026. u 12:54
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
22. 06. 2026. u 10:29
EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu
22. 06. 2026. u 05:02 >> 05:02
Milan
20.02.2025. 15:34
Pod hitno novcano kaznjavati profesore koji odbijaju da rade,dosta je bilo zloupotrebe studenata i srednjoskolaca.
Mileta
20.02.2025. 15:34
Opozicija ima za cilj da uruši sistem obrazovanja.
Mila
20.02.2025. 15:39
Deca treba da nam budu najbitnija. U škole moraju da idu.
Sax
20.02.2025. 15:46
Deci je mesto u školi i tačka, vovoje prevršilo svaku meru!
Sava
20.02.2025. 15:57
Svako trpljenje ima limit.
Lela
20.02.2025. 16:12
Velika sramota je sa su deca na ulici i sa im se uskraćuje školovanje
Milan
20.02.2025. 16:14
Sramotno je priželjkivati da je bolje da deca budu na ulici
Dejan
20.02.2025. 16:15
Deca treba da idu u školu
Tanja
20.02.2025. 16:17
Nijedna grupa ne bi smela da sprečava nekoga da obavlja svoju profesiju.
Vuk
20.02.2025. 16:17
Škole su mesta znanja i razvoja, ne političkih obračuna.
Ika
20.02.2025. 16:19
Niko ne bi smeo da oseća strah zbog obavljanja svog posla.
Bora
20.02.2025. 16:20
Podrška profesorima koji hrabro nastavljaju da rade ono što je ispravno.
Mima
20.02.2025. 16:25
Deca treba da se vrate u školske klupe što pre.
Jovan
20.02.2025. 16:34
Učitelji treba da uče decu i da im ne uskraćuju obrazovanje
Jovan
20.02.2025. 16:35
Ne smemo dozvoliti da nam decu vaspitava ulica
Nena
20.02.2025. 17:05
Prosvetne radnike treba da je sramota- nikada nisu imali veće plate a protestuju
Nata
20.02.2025. 17:22
Ocigledno je to cilj opozicije
ina
20.02.2025. 17:40
Cilj je onima koji placaju proteste
Juca
20.02.2025. 17:57
Bravo!!!
123
20.02.2025. 18:07
Деци је време да се врате у школу
123
20.02.2025. 18:08
Штрајкови су само на штету деце
Hana
20.02.2025. 19:13
Deca ne smeju da ispaštaju zbog manjine neodgovornih nastavnika.
Marija
20.02.2025. 19:42
Sta zamisljaju neki ljudi